10-11 березня 2012 року

 

10-11 березня 2012 року у Львові відбувся Перший чемпіонат України зі стронгмену у вазі до 105 кг. Змагання відбувалися у два етапи: кваліфікація та фінал.

 

У фінал вийшли 10 атлетів із 14. Атлети мірялися силами у шести вправах.

За право називатися найсильнішою людиною України у вазі до 105 кг змагалися Володлимир Рекша (Львів), Сергій Конюшок (Київ), Борис Курбатський (Макіївка, Донецька обл.), Андрій Бурштин (Чернівці), Юрій Лагутін (Бровари, Київська обл.), Дмитро Тишецький (Черкаси), Євген Стахурський (Черкаси), Орест Пилип'як (Львів), Максим Лобанов (Єнакієве, Донецька обл.), Роман Штаюра (Львів).


Перед заключною вправою визначилось
одразу три лідери, що назбирали до свого активу по 40 балів — Сергій Конюшок, Юрій Лагутін та Володимир Рекша.

 

У лог-ліфті був встановлений рекорд України у вазі до 105 кг — Володимир Рекша у третій спробі підняв колоду, вагою 156 кг. Деталі на відео...

 

Перед заключною вправою визначилось одразу три лідери, що назбирали до свого активу по 40 балів — Сергій Конюшок, Юрій Лагутін та Володимир Рекша.
І лише у “Дамблі” визначився переможець змагань. Золото чемпіонату завоював Володимир Рекша, піднявши гантелю 12 разів. До речі, цим самим він повторив рекорд світу, що належить Віталію Герасимову.

Друге місце посів Сергій Конюшок, третє — Борис Курбатський. Далі атлети розсташувались у такому порядку:
4 місце — Дмитро Тишецький (Черкаси)
5 місце — Юрій Лагутін (Бровари)
6 місце — Андрій Бурштин (Чернівці)
7 місце — Євген Стахурський (Черкаси)
8 місце — Максим Лобанов (Єнакієве)
9 місце — Орест Пилип'як (Львів)
10 місце — Роман Штаюра (Львів)

 

Окрім самих змагань, 11 березня відбувся “Вечір рекордів”, де атлети-професіонали, рекордсмени України та світу Олександр Лашин, Олександр Пеканов та Віктор Юрченко встановлювали нові рекорди України у вправах “Лог-ліфт”, “Мертва тяга” і “Прогулянка фермера”. Деталі на відео...


 

Головним рефері змагань був двічі володар титулу “Найсильніша людина планети” Василь Вірастюк, суддями — двічі володар титулу “Найсильніша людина світу у вазі до 105 кг” Віталій Герасимов, переможець та призер всеукраїнських та міжнародних конкурсів зі східних єдиноборств, стронгмен  Віталій Міхеєв.

 

 

Фото та відео клубу.

Інформація отримана на сайті: http://strongliga.com